Korff Depigmenting AA-PE

Informacion për produktin

Produkti: Serum ridensifikimi dhe ristrukturimi
Veprimi kundër njollave
Përdorimi: Aplikohet në fytyrë të pastër
Formulimi serum
Tipi i lëkurës për çdo lëkurë
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për femra, meshkuj
Vëllimi: 30 ml
Marka Korff

 

Informacion per produktin

Produkti: Serum ridensifikimi dhe ristrukturimi
Veprimi: kundër njollave
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre te paster
Tipi i lekures: Te gjitha llojet
Mosha: Te rritur
Formulimi: Serum
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff

L7,280.00

Përshkrimi:

Serum ridensifikimi dhe ristrukturimi që kundërvepron me shenjat kryesore të plakjes: humbjen e tonit dhe qëndrueshmërisë, ngjyrën e zbehtë, dehidratimin. I pasuruar me 5 faktorë rritjeje dhe acid hialuronik, ristrukturon lëkurën dhe e bën atë më të hidratuar, me shkëlqim dhe kompakt.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë të pastër dhe të thatë në mënyrë perfekte.

Angazhimi ynë për një të ardhme të qëndrueshme:

ky produkt është i paketuar me materiale të riciklueshme. Na ndihmoni të zvogëlojmë ndikimin në mjedis: kur të përfundojë, hidhni përbërësit e pastruar më parë në koleksionin e veçantë.

Pa derivate gruri. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

 

Produkte në ofertë