Korff – Correctionist Regenerating Light Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem hidratues anti moshe, anti rrudhe  per lekuren e fytryres.
Veprimi: Hidraton, ushqen dhe rigjeneron lekuren.
Perdorimi: Nje lyerje  mëngjes dhe ne darke.
Tipi i lekures: Normale e kombinuar.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Krem.
Paketimi : Kuti x 50 ml.
Marka: Korff.

Original price was: L6,300.00.Current price is: L5,040.00.

Çfarë është

Korff – Correctionist Regenerating Light Cream eshte krem ushqyes, anti rrudhe per  lekuren e fytyres  me teksturë të lehtë, të butë që përthithet lehtësisht.
Formulimi i tij përmban kompleks rinovues, një përzierje përbërësish aktivë që parandalojnë plakjen e lëkurës, zvogëlojnë rrudhat dhe përmirësojnë elasticitetin, tonusin, hidratimin dhe shkëlqimin e lëkurës.
Si rezultat i pranisë së zinkut dhe mikrosferave matifikuese, ai redukton sekretimin e sebumit dhe shkëlqimin e lëkurës.

Trajtim veçanërisht i përshtatshëm për lëkurën e kombinuar.

Jo komedogjene.
E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur *.

Si te përdoret

Aplikoni ne lëkure te pastruar me pare dhe te thate ne mëngjes dhe ne mbrëmje.

Rezultatet pas perdorimit
22.1%
Hidratim *

20.1%
Elasticitet*

-5.8%
Kontrolli i sebumit *

Perberesit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, PEG-12 Dimethicone, Dibutyl Adipate, Propanediol, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ziziphus jujuba Seed Extract, Zinc PCA, Propylene Glycol, PEG-8, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Isostearyl Alcohol, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Centella asiatica Extract, Tocopherol, Phytoecdysteroids, Ascorbyl Palmitate, Copper Gluconate, Pentylene Glycol, Ascorbic Acid, Citric Acid, Superoxide Dismutase,   Hexapeptide-9, Tromethamine, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.