Korff Correctionist Light Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem rigjenerues dhe anti-rrudhë për lëkurë normale -mikse për moshë 35-45 vjeç
Veprimi: Hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë
Tipi I lekures: Te gjitha tipet
Tekstura: Teksture homogjene,pamje natyrale
Niveli i mbulimit: I larte
Formulimi: Krem
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff

L5,040.00

Përdorimi:

Krem kundër plakjes për fytyrën me një strukturë të pasur dhe të butë që përthithet shpejt. Ai përmban një përzierje përbërësish aktivë që luftojnë plakjen e lëkurës, zvogëlojnë rrudhat dhe rrisin elasticitetin, tonin dhe shkëlqimin.

Përdoruesit që e kanë blerë e veçojnë kryesisht sepse bën atë që premton dhe ka një aromë të këndshme.

Përfitimet:

  • Kontribuon në forcimin e lëkurës.
  • Ruan hidratimin e lëkurës.
  • Veti qetësuese dhe ushqyese.
  • Kontribuon në riaktivizimin e mikroqarkullimit.
  • Rrit shkëlqimin e lëkurës.
  • E bën lëkurën të njëtrajtshme.

Përdorimi:

Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër dhe të thatë me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

 

Produkte në ofertë