Korff Cleansing Regenerating Essence Treatment

Informacion per produktin

Produkti: Tonik me efekt rigjenerues
Veprimi: Rigjenerues, tonifikues
Perdorimi: Aplikojeni në fytyrë në mëngjes dhe/ose gjatë natës
Tipi ilekures: E thate
Mosha: Te rritur
Formulimi: Solucion
Paketimi : 200 ml
Marka: Korff

 

L2,128.00

Pershkrimi:

I pasuruar me ekstrakt ganoderm lucidum, gjalpë kakao dhe vaj liri, ndihmon në zbutjen dhe ushqyerjen e lëkurës në thellësi. Produkt me një teksturë të butë dhe ushqyese, garanton efekt të menjëhershme dhe të qëndrueshme.

Përdorimi:

Aplikojeni në fytyrë në mëngjes dhe/ose gjatë natës, masazhojeni butësisht për të hequr papastërtitë. Hiqni mbetjet me një  copë pambuku ose shpëlajeni tërësisht.

Perberja:

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Glycerin, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Cetearyl Alcohol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Olivoyl Glutamate, Glyceryl Stearate, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil, Arginine, Xanthan Gum, Carbomer, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Stem Extract, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

Produkte në ofertë