Korff Biorevitalizing HA

Informacion per produktin

Produkti: Serum ridenfikues
Veprimi: Anti moshe, anti rrudhe
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre te paster
Tipi ilekures: Te gjitha tipet
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 30 ml
Marka: Korff

L9,016.00

Cfare është:

Serum ridensifikimi dhe ristrukturimi që kundërvepron me shenjat kryesore të plakjes: humbjen e tonit dhe qëndrueshmërisë, ngjyrën e zbehtë, dehidratimin. I pasuruar me 5 faktorë rritjeje dhe acid hialuronik, ristrukturon lëkurën dhe e bën atë më të hidratuar, me shkëlqim dhe kompakt. Serum me Acid Hialuronik 2 % me veti anti-moshë.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë të pastër dhe të thatë në mënyrë perfekte.

 

Produkte në ofertë