Lierac Lift Integral Anti-Age Lifting Set

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, anti-rrudhë

Marka

Lierac

Formulimi

krem, serum

Masa

10 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

lëkurë e thatë/atopike

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L9,100.00

Krem anti-rrudhë rimodelues me efekt lifting për lëkurë normale dhe të thatë Serum riparues anti-rrudhë DHURATË

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.