Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem kundra njollave
Veprimi: anti-rrudhe, hidratues/ushqyes
Përdorimi: Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje
Tipi i lekures: E thatë
Mosha: Të rritur
Formulimi: Krem
Paketimi :  50 ml
Marka: Korff

L7,279.20

Përshkrim:

Kremi me një teksturë sensuale prej kadifeje lufton kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes, përmirëson ngjyrën e lëkurës rreth syve. Stimulon rinovimin e qelizave, aktivizon sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik, përmirëson elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e lëkurës, barazon ngjyrën e lëkurës rreth syve.

Receta bazohet në një kompleks qelizash burimore nga mollët dhe rrushi i kuq, të pasuruar me ekstrakt të luleve të zambakut të Nilit dhe vaj lule pasioni. Produktet forcojnë matricën e lëkurës dhe zbutin rrudhat, ndërsa diamanti, safiri dhe pluhuri i ametistit e ndriçojnë lëkurën, duke e bërë atë rrezatuese. Kompleksi multifunksional është krijuar për të përmirësuar lëkurën e qepallave, për të rigjeneruar indet dhe për të ndikuar në të gjitha shenjat e dukshme të plakjes.

Përbërësit aktivë të përzgjedhur posaçërisht kanë një veprim efektiv kundër rrathëve të zinj dhe qeskat nën sy. Lëkura bëhet e freskët dhe e lëmuar, shkëlqen me rininë.

Përbërësit:

Kompleksi i qelizave staminale të rrushit dhe mollës, acid hialuronik, kolaksil, ozillift, vaj pasoflora, pluhur diamanti, safiri dhe ametisti.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje me lëvizje masazhi në lëkurë të pastër dhe të thatë rreth syve derisa të përthithet plotësisht.

Pa parabenë. Jo komedogjene. E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

Produkte në ofertë

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream