Klorane Nutrition Shampoing au Cupuaçu BIO

Informacion për produktin

Veprimi

pastrues

Marka

Klorane

Formulimi

shampo

Lloji flokut

të thatë

Masa

200 ml

Specifik për

flokët

I përshtatshëm për

femra, meshkuj

Kategori:

L1,300.00

Shampo ushqyese dhe riparuese për flokët e thatë me ekstrakte Cupuaçu BIO
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.