Rilastil Daily Care Rebalancing Soothing Toner

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues, tonifikues

Marka

Rilastil

Formulimi

solucion

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.

Tonik me efekt pastrues dhe ngushtues të poreve.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.