Froika Flamosin Gel

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, rigjenerues

Marka

Froika

Formulimi

xhel

Masa

40 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, për çdo lëkurë

Specifik për

fytyra, trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L1,490.00

Xhel riparues dhe rigjenerues i shenjave dhe cicaktriceve.
40 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.