Dermedic Sunbrella Set promocional -Lëkurë mikse & e yndyrshme

Informacion për produktin

Marka Nuxe
Masa 100 ml, 150 ml
Tipi i lëkurës për çdo lëkurë
Kategori:

L6,810.00

Set me krem mbrojtës ndaj diellit për fytyrën dhe trupin – 50% ULJE
50 ml 150 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.