Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem anti-moshe global, kundër të gjitha shenjave të moshës
Veprimi: Vepron kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës
Perdorimi: Aplikojeni ne mëngjes ose në darkë ne lekurë të pastër dhe të thatë
Tipi i lekures: te gjitha llojet
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L11,324.00

Përshkrimi:

Një trajtim jashtëzakonisht efektiv për ndriçimin dhe perfeksionimin e lëkurës së fytyrës, duke vepruar kundër të gjitha shenjave të dukshme të plakjes së lëkurës.

Formulimi ekskluziv, me kompleksin e qelizave staminale (përfshirë qelizat staminale bimore të nxjerra nga molla dhe rrushi i kuq), ekstrakti dhe vaji i lules së zambakut të bardhë të nxjerrë nga Lulja e pasionit, ndihmon në zbutjen e rrudhave, ndërsa pluhurat e diamantit, safirit dhe ametistit ndriçojnë lëkurën, duke e bërë tepër rrezatuese.

E pershtatshme për të gjitha tipet e lekurës.

Përdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje në lëkurë krejtësisht të pastër dhe të thatë, me lëvizje të shpejta dhe rrethore derisa të përthithet plotësisht.

I testuar klinik dhe dermatolog.

Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Përshkrimi:

Aqua (Ujë), Ciklopentasiloksan, Izononil Isononanoat, Dipropilen Glikoli, Acacia decurrens / Jojoba / Farat e lulediellit (Cera) Dyll / Poligliceril, 3 Estere, Gliceret, 26, HDI / Trimetilol Heksillakton PPEKontradigjenik,G1PP,Kryq. 18/18 Metikoni, vaji i farës së Passiflora incarnata, glicerinë, glikol butileni, dimetikoni, klorur natriumi, acetat tokoferil, triglicerid kaprilik/kaprik, hektorit disteardimonium, izomerat sakarid, panthenol (Ekstrakte malore, kultura e brendshme, Panthenol, kultura e brendshme, ekstrakte e kerrit), , Pluhur ametist, pluhur safiri, hialuronat natriumi, pluhur diamanti, dipeptid diaminobutyroyl benzilamid diacetat, bakuchiol, ekstrakt lulesh Zantedeschia elliottiana, Ekstrakt lulesh Nelumbo nucifera, Vitis vinifera (Celloine 3,Ekstrakti i rrushit) Hexapeptide, 9, Pentapeptide, 28, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), Dimethiconol, Isomalt, Lecithin, Fenoksietanol, Etilhexylglycerin, Disodiu m EDTA, PEG, 8, silicë, tokoferol, çamçakëz xanthan, benzoat natriumi, acid limoni, citrat natriumi, acid laktik, palmitat askorbil, sorbat kaliumi, maltodekstrinë, acid askorbik, CI 16035 (Red 40), Parfum (F).

Produkte në ofertë

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream