Dermedic Normacne Preventi Antibacterial Cleansing Facial Gel

Informacion për produktin

Veprimi

anti-bakterial, pastrues

Marka

Dermedic

Formulimi

xhel

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike, normale/mikse

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,000.00

Xhel larës, i përshtatshëm për lëkurë mikse dhe të yndyrshme me tendencë akneike.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.