Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara-A-Derma Dermalibour Cream Reparatrice

Marka A-derma
Formulimi krem
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante
Veprimi anti-bakterial, mbrojtës
I përshtatshëm për bebe, fëmijë, të rritur
Specifik për fytyra, trupi
Kategori:

L1,500.00

Dermalibour Krem qetësues  dhe riparues për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

Purifying Repairing CICA-Cream Dermalibour është efektiv që nga 24 orë¹ dhe me origjinë 100% natyrale. Zbut menjëherë, riparon* dhe pastron irritimet e lëkurës për të gjithë familjen. Është zgjidhja ideale për çdo zonë që është e kuqe, kruhet, pickon ose ndjehet e ngushtë, duke përfshirë irritimin e thithkave të shkaktuar nga ushqyerja me gji.

Formula e tij me tolerancë të lartë është e përshtatshme për lëkurën e irrituar në fytyrë, trup, qepalla dhe zona të jashtme intime të të rriturve, fëmijëve dhe të porsalindurve. 

Tekstura e saj e këndshme, e qëndrueshme dhe e padukshme aplikohet lehtë dhe përthithet shpejt nga lëkura. Nuk përmban asnjë vaj mineral apo aromë.

*Promovon riparimin e lëkurës 

Fytyra, trupi, qepallat, zonat e jashtme intime

Foshnjat, fëmijët, të rriturit, gratë gjidhënëse. Që nga lindja.

Lëkurë e thatë e irrituar

PËRBËRJA

Ekstrakti Rhealba® Oat Plantlet → Qetësues, antiirritues, riparues

Oksid zinku → Mbron

Kripërat e bakrit dhe zinkut → Agjentët pastrues (minimizojnë rrezikun e përhapjes së baktereve)

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.