Bioderma Sebium Sensitive Soin Apaisant Anti-Imperfections

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Bioderma

Formulimi

krem

Masa

30ml

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike

I përshtatshëm për

të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L3,200.00

Përkujdesje trajtuese dhe hidratuese për lëkurë të ndjeshme me tendencë akneike
30ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.