Bioderma Photoderm Spot-Age SPF 50+

Informacion për produktin

Veprimi

anti-age, hidratues/ushqyes, kundër njollave, mbrojtës

Marka

Bioderma

Formulimi

krem

Masa

40 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Specifik për

dekolteja, fytyra, qafa

Spf

shumë i lartë SPF 50-50

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Kategori:

L4,000.00

Xhel-krem antioksidues me faktor të lartë mbrojtës ndaj diellit, për lëkurë të ndjeshme, të dëmtuar dhe me tendencë hiperpigmentimi
40 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.