Balsam rigjenerues për flokë të dobët dhe të rrallë-Vichy Dercos Densi-Solutions Restoring Thickening Balm

Informacion për produktin

Produkti: Balsam rigjenerues
Perberesit:Aminexil, flavonoideqetësuese, ekstrakt stimulus i xhenxhefilit.
Perdorimi:Nje aplikim ne mengjes ose ne darke.
Lloji i flokut: të dobët
Mosha:femra , të rritur
Formulimi:balsam
Paketimi: 200 ml
Marka: Vichy

 

Kategori:

L2,000.00

Përshkrimi:

Një balsam rigjenerues ditor për të nxitur rezistencën, volumin dhe shkëlqimin e flokëve të holluar dhe të dobët.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Qeramidet
  • Ramnoza
  • Uji mineral Vichy

Përfitimet kryesore

  • Promovon flokë më të trashë në vetëm 6 javë
  • Ofron volum dhe shkëlqim të menjëhershëm
  • Forcon flokët duke i bërë më të fortë, më rezistent dhe më të trashë
  • Për përdorim të përditshëm me shampon për trashje Dercos
  • I pasuruar me Rhamnozë dhe Ceramide ristrukturuese

Përdorimi:

Përdorni Balsam Trashës Rigjenerues Vichy Dercos Densi-Solutions çdo ditë ose aq shpesh sa lani flokët. Përdoreni me shampon rigjenerues të mprehtë Dercos Densi-Solutions për rezultate më të mira.

SI TË APLIKONI

1. Pastroni flokët çdo ditë me shampon për trashje Dercos

2. Aplikoni balsam Dercos Thickening në flokët e pastruar nga skalpi deri te majat dhe shpëlajeni

3. Mund të ndiqet me Dercos Hair Mass Creator

PËRBËRËSIT KRYESORË DERMATOLOGJIKË

Uji mineral Vichy

PËRBËRËSIT E PLOTË

AQUA / WATER ● HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE ● GLYCERIN ● QUATERNIUM-87 ● STEARYL ALCOHOL ● BEHENTRIMONIUM CHLORIDE ● CANDELILLA CERA / CANDELILLA WAX ● CAPRYLYL GLYCOL ● CETYL ESTERS ● GERANIOL ● HEXYL CINNAMAL ● ISONONYL ISONONANOATE ● ISOPROPYL ALCOHOL ● LIMONENE ● LINALOOL ● MENTHA PIPERITA OIL / VAJ MENEKE ● MENTOL ● 2-OLEAMIDO-1,3-OKTADEKANEDIOL ● FENOKSIETANOL ● PROPILENE GLIKOL ● RAMNOZË ● HIDROKSIDE I SODIUMIT ● ACETAT TOKOFERILI ●PARFRANCE /

 

*Ju lutemi, kini parasysh se listat e përbërësve për produktet në markën tonë përditësohen rregullisht. Ju lutemi referojuni listës së përbërësve në paketimin e produktit për listën më të përditësuar të përbërësve për t’u siguruar që është i përshtatshëm për përdorimin tuaj personal.

Produkte në ofertë