Avene Eau Thermale Spray

Informacion për produktin

Produkti: Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues.
Veprimi:antioksidues, hidratues/ushqyes
Perdorimi: Spërkateni në lëkurë.
Tipi i lekures: e ndjeshme/intolerante.
Mosha: Te rritur.
Formulimi: Spray.
Paketimi: 300 ml
Marka: Avene.

Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.

Përshkrimi:

Një sprej unik me ujë termal ambalazhohet direkt në burim dhe paketohet në një mjedis steril për pastërti të garantuar. Përbërja e tij tregohet klinikisht për të zbutur dhe qetësuar lëkurën e ndjeshme

Përdorimi:

Mbajeni drejt. Mos shkundni. Spërkateni në lëkurë në një mjegull të hollë. Lëreni për 2 deri në 3 minuta, më pas thajeni butësisht. Përdoreni aq shpesh sa është e nevojshme. AM PM

Përfitimi:

  • Përbërja optimale minerale nuk e than lëkurën
  • Qetëson, qetëson, zbut dhe rehaton lëkurën
  • PH neutral ul ndjeshmërinë dhe rikthen ekuilibrin e lëkurës
Përbërësit kryesorë:
VETITË MINERALE:
Nuk e than lëkurën, ndihmon në përmirësimin e strukturës së lëkurës, zbut dhe rikthen pengesën e lëkurës
VETITË BIOLOGJIKE:
E pasur me mikroflora postbiotike për të qetësuar dhe qetësuar lëkurën
Përbërësit:

AVÈNE UJI TERMAK BURIM, AZOT

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.