A-Derma Phys-AC Purifying foaming gel

Informacion për produktin

Masa

400 ml

Marka

A-derma

Formulimi

xhel

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike

Veprimi

pastrues

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L2,400.00

Xhel pastrues i butë për lëkurë të yndyrshme dhe akneike
400 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.