A-Derma Exomega Huile Nettoyante Emolliente

Informacion për produktin

Marka

A-derma

Formulimi

vaj

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës, pastrues

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Specifik për

trupi

Kategori:

L1,800.00

EXOMEGA Vaj pastrues për lëkurë të thatë dhe atopike

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.