A-Derma Cytelium Drying Spray

Informacion për produktin

Marka

A-derma

Formulimi

solucion

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante

Veprimi

anti-bakterial, mbrojtës, rigjenerues

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Specifik për

fytyra, trupi

Kategori:

L1,500.00

Cytelium Spraj përtharës për fytyrën dhe trupin, për lëkura të ndjeshme dhe të irrituara

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.