Vichy Mineral 89 Summer Promo Set

Informacion për produktin

Produkti: Set veror promocional nga Vichy.
Veprimi: anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës
Marka: Vichy
Formulimi: krem, qumësht, serum
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
Veprimi: anti-age, hidratues/ushqyes, mbrojtës
I përshtatshëm për: femra, meshkuj, të rritur
Specifik për: fytyra, trupi
Spf: shumë i lartë 50-50
Kategori:

Original price was: L4,000.00.Current price is: L3,200.00.

S’ka stok

1. Krem ditor Vichy Neovadiol për kujdesin e lëkurës pas menopauzës 50ml:

Ai përmban një kombinim të fuqishëm të përbërësve të koncentruar dermatologjikisht aktivë:

– Kombinimi i proksilanit dhe ekstraktit të farës së senës është krijuar për të korrigjuar ndryshimet e dukshme në lëkurë të shkaktuara nga hormonet. – acide yndyrore omega 3, 6 dhe 9 ushqyese. Qëllimi: Kujdesi ditor i lëkurës së thatë dhe shumë të thatë me rrudha të theksuara. Përdorimi: Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes. Shmangni zonën rreth syve.

2. Qumështi i trupit Vichy Capital Soleil SPF50, 75ml: I pasuruar me acid hialuronik, siguron hidratim për 24 orë. Hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme, formulimi i tij ofron tolerancë optimale. Cilësi e lehtë, pa shenja të bardha, përthithje e shpejtë, mbetje të padukshme në lëkurë. Qëllimi: mbrojtja nga dielli i lëkurës së trupit. Për të gjitha llojet e lëkurës. Mënyra e përdorimit: Aplikoni produktin përpara ekspozimit në diell, përsërisni aplikimin çdo dy orë.

3. Kujdesi i përditshëm i fytyrës me ngjyrë Vichy Capital Soleil 1ml (kampion):

Mbrojtje shumë e lartë ndaj diellit për fytyrën. Ndihmon në parandalimin e rrudhave, njollave të errëta dhe stresit oksidativ të shkaktuar nga rrezatimi UV dhe ndotja. Gjithashtu përmirëson gjendjen e njollave të errëta në lëkurë dhe rikthen ngopjen. E barazon lëkurën duke përdorur një mbulim natyral. Jep një fund të lehtë, të padukshëm pa një ndjenjë yndyre. Përdorimi: Shkundeni mirë përpara përdorimit. Aplikoni pas kujdesit ditor. Aplikojeni produktin shpesh dhe në mënyrë të barabartë për të ruajtur mbrojtjen.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.