Krem dite dhe nate me efekt anti-moshë dhe lifting për të gjithë tipet e lëkurave-Vichy Liftavtiv Collagen Specialist

Informacion për produktin

Produkti:  Krem anti-rrudhë
Veprimi: anti-rrudhë
Perdorimi:Aplikojeni  në fytyrë
Tipi i lekures: për çdo lëkurë
Mosha:femra, të rritur
Niveli i mbrojtjes:i lartë SPF 30
Formulimi: Krem
Paketimi: :50 ml
Marka:Vichy
Kategori:

L4,720.00

I frymëzuar nga gjenerata e re e procedurave estetike, Kremi Dite Specialist i Kolagjenit Liftactiv synon të gjitha shenjat e plakjes që lidhen me humbjen e kolagjenit. Me kalimin e moshës, kolagjeni natyrshëm zvogëlohet duke bërë që lëkura jonë të shfaqë shenja të shumta plakjeje. Kremi Dite Specialist i Kolagjenit Liftactiv nxit prodhimin e kolagjenit të lëkurës dhe lufton shenjat e plakjes duke hequr rrudhat dhe linjat e holla, duke ripërcaktuar konturet dhe duke sjellë një ton më të barabartë të lëkurës. Me vitaminë C,G dhe biopeptide mbrojtëse të kolagjenit, kremi i ditës Specialist i Kolagjenit Liftactiv ka një formulë të butë, me prekje prej kadifeje që zbut menjëherë lëkurën tuaj.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Vitamina C,G
  • Biopeptidet
  • Uji mineral Vichy

Përfitimet kryesore

  • Synon shenjat e dukshme të plakjes të lidhura me humbjen e kolagjenit
  • Ngre rrudhat dhe linjat e holla
  • Njëson tonin e lëkurës
  • Hipoalergjike
  • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

Kur të përdoret:

Aplikoni Vichy Liftactiv Specialist pas Minéral 89. Pastroni, trajtojeni dhe më pas hidratoni.

Produkte në ofertë