Vichy Liftactiv Supreme Soin Correcteur Anti-Rides & Fermete SPF 30 +

Original price was: L5,300.00.Current price is: L4,240.00.

Pershkrimi:

Rrezet e diellit mund të kenë një efekt negativ në lëkurë dhe të përshpejtojnë humbjen e acidit të vet hialuronik, si rezultat i të cilit lëkura është në gjendje të humbasë elasticitetin, shfaqet varja, lëkura humbet lagështinë, bëhet më pak e hidratuar.

Kremi i parë kundër plakjes* Liftactiv Supreme me mbrojtje nga dielli SPF 30 / PPD 17.5 dhe përbërës të fuqishëm kundër plakjes, mbron nga foto-plakja dhe parandalon formimin e ndryshimeve të reja të lidhura me moshën, të shkaktuara nga efektet negative të rrezeve UVA/UVB.
Përfitimet:
Rikthen qëndrueshmërinë e lëkurës.

Zbut rrudhat ekzistuese dhe parandalon shfaqjen e rrudhave të reja duke mbrojtur nga rrezet UV.

Përdorimi:
Përdorni Vichy Liftactiv Supreme Day SPF30 si hidratuesin tuaj gjatë ditës me mbrojtje të shtuar nga UV. Pastroni lëkurën, trajtojeni me një përforcues ose serum, aplikoni Minéral 89 dhe më pas hidratojeni me Liftactiv Supreme SPF30. Për rezultate më të mira përdorni me Liftactiv Supreme Night Care.
Përbërja:

Aqua / ujë – glicerinë – oktokrilen – niacinamide – rhamnoza – denat alkool – homosalate – etilhexyl salicylate – butil metoksidibenzoylmethan – propilen glycol – pol -c10-30 alkylate acrilat – adenoze – ekstrakte e adenozës faexy -buticy -buticy -buticy – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – -ti, – SODIUM ACETYLATED HYALURONATE – TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE – TOCOPHEROL – CETYL ALCOHOL – BEHENYL ALCOHOL – CAPRYLYL GLYCOL – DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE – ETHYLHEXYLGLYCERIN – GLYCERYL STEARATE – GLYCERYL STEARATE CITRATE – SILICA – SODIUM ACRYLATES CROSSPOLYMER-2 – SODIUM POLYACRYLATE – PHENOXYETHANOL – PARFUM / PARFRANCE.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.