Vichy Liftactiv Supreme Serum 10

Kategori:

L4,280.00

Përshkrimi:

Serum fytyre kundër rrudhave dhe hidratues i formuluar me 10% Rhamnozë dhe Acid Hyaluronik të Pastër për të përmirësuar dukshëm pamjen e linjave të holla dhe rrudhave – duke përfshirë këmbët e sorrës, rrudhat e ballit, rrudhat nën sy dhe rrudhat e qafës.

  • Përmirëson dukshëm pamjen e ngjyrës dhe qëndrueshmërisë së lëkurës. Lëkura duket më e shndritshme dhe e shëndoshë.
  • Formula e lehtë e acidit hialuronik përthithet shpejt në lëkurë duke e bërë atë të ndjehet më e lëmuar, më e butë dhe e hidratuar. Serum fytyre jo ngjites, pa shkelqim dhe pa yndyre. Aroma e zgjedhur për të maksimizuar përvojën ndijore.

Lloji i lëkurës: të gjitha llojet, normale

Shqetësime për lëkurën: Linjat e imëta dhe Rrudhat, Kundër plakjes, Lëkurë e shurdhër

Përdorimi:

  • Përdoreni këtë serum fytyre në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastruar
  • Aplikoni disa pika Serum LiftActiv Supreme 10 në majë të gishtave dhe lëmoni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën dhe qafën derisa të përthithet plotësisht.

Siguria e produktit:

I testuar nga dermatologu, pa paraben, i testuar ndaj alergjive, i testuar për lëkurë të ndjeshme

Produkte në ofertë