Vichy Liftactiv Specialist B3 Serum

Informacion për produktin

Produkti: Serum me efekt anti-rrudhë i formuluar me vitaminë B3, specifik kundër njollave të errëta.
Veprimi anti-rrudhë, kundër njollave
Perdorimi: Aplikojeni ne lekure
Marka Vichy
Formulimi serum
Tipi i lëkurës për çdo lëkurë
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur
Paketimi: 30 ml
Kategori:

L4,560.00

Pershkrimi:

Njollat ​​e errëta kërkojnë rezultate klinike. Jo vetëm që janë të vështira për t’u trajtuar, por ato gjithashtu rriten nën ndikimin e agresorëve të përditshëm siç është ndotja. Zbuloni Serumin LiftActiv B3 me efikasitet të provuar klinikisht për të reduktuar njollat ​​e errëta dhe rrudhat në 8 javë. Formuluar me një kombinim të përbërësve dermatologjikë që punojnë së bashku për të synuar njollat ​​e errëta dhe madje edhe tonin e lëkurës. Kjo formulë është e përshtatshme për të gjitha nuancat e lëkurës dhe është pa aromë dhe e testuar ndaj alergjive.

 • Zbeh dukshëm njollat ​​e errëta
 • Redukton pamjen e rrudhave
 • Njëson tonin e lëkurës
 • I përshtatshëm për të gjitha tonet e lëkurës
 • Pa parfum, i testuar ndaj alergjive dhe i testuar nga dermatologu për siguri

Lloji i lëkurës: Të gjitha llojet

Shqetësimi i lëkurës: ton i pabarabartë i lëkurës, vija të holla dhe rrudha, kundër plakjes

Rezultatet klinike:

 • Pikat e errëta dhe rrudhat përmirësohen dukshëm. Vërtetuar nga një studim klinik.
 • 85% e njerëzve pajtohen se pamja e përgjithshme e lëkurës duket e përmirësuar
 • 78% e njerëzve pajtohen se toni i lëkurës duket më i njëtrajtshëm

*Rezultatet bazuar në një test klinik tetë-javor të 52 grave

Perdorimi:

 • Përdoreni si hapin e parë në rutinën tuaj pas pastrimit dhe nën një hidratues
 • Përdoreni produktin dy herë në ditë për rezultate optimale
 • Kthejeni produktin me kokë poshtë dhe shtrydhni bazën e majës së aplikuesit për të shpërndarë formulën
 • Aplikoni disa pika në një fytyrë të pastër dhe të thatë në mëngjes dhe në mbrëmje
 • Vishni nën një SPF gjatë ditës

Siguria e produktit:

Testuar nga dermatologu, pa paraben, pa aroma, testuar alergji, pa alkool

Produkte në ofertë