Vichy Dermablend Fluid Foundation

Informacion per produktin

Pershkrimet: Fondotintë e lëngshme për të gjitha llojet e lëkurës
Veprimi: mbulues
Perdorimi: mbulues
Nuanca: Nr. 20 (Vanilla), Nr. 30 (Beige), NR.15 (opal), NR.25 (nude), NR.35 (sand), NR.45 (gold)
Marka: Vichy
Formulimi: krem
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
I përshtatshëm për: femra
Spf: i lartë SPF 30
Specifik për: fytyra
Paketimi: 30 ml
Kategori:

L2,960.00

Pershkrimi:

Krem me mbulim të lartë, me qëndrueshmëri të gjatë, i përshtatshëm për shqetësime të vogla deri të moderuara të lëkurës, duke përfshirë aknet dhe njollat, rrathët e errët, rosacea, vitiligo, tatuazhet dhe plagët. Dermablend Corrective Fluid Foundation është formuluar me përqendrim 25% të pigmentit për një përfundim të përsosur dhe siguron deri në 16 orë konsum, mbulim të barabartë dhe hidratim 24-orësh. I përshtatshëm për të gjitha moshat dhe të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë lëkurën e ndjeshme.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Uji mineral Vichy

Përfitimet kryesore:

  • Hije 20 Vanilje
  • Mbulim i ndertueshem
  • Përfundim afatgjatë deri në 16 orë
  • Shqetësimet e lëkurës janë të fshehura dhe çehrja duket më e njëtrajtshme
  • Ndjenjë komode në lëkurë
  • Struktura e lehtë e lëngshme përzihet lehtësisht në lëkurë
  • Hidratim 24-orësh
  • Mbrojtje nga dielli SPF 35, duke përjashtuar nuancat 65 dhe 75, të cilat janë SPF 25.
  • Jo komedogjen, pa parabenë dhe hipoallergjik

Perdorimi:

Përdorni Vichy Dermablend Fluid Foundation për të krijuar mbulim në fytyrë ose trup. Përdoreni me Vichy Dermablend SOS Concealer Stick dhe Setting Powder për rezultate më të mira.

Produkte në ofertë