Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream

Informacion per produktin

Produkti:Deodorant në formë kremi për kontrollin e djersitjes
Veprimi:anti-djersë
Perdorimi:Aplikojeni në lëkurë te pastruar, në zonën e nënsqetullave.
Tipi i lëkurës: për çdo lëkurë
Mosha: femra, meshkuj, të rritur
Formulimi: solucion
Paketimi : 30 ml
Marka: Vichy
Kategori:

L1,464.00

Pershkrimi:

Vichy Deodorant Anti-Derspirant Treatment Cream 7 days është një trajtim djersitjeje për djersitje shumë intensive që mund t’ju ndihmojë të kontrolloni djersitjen. Me një teksturë shumë të lehtë që përthithet shpejt, trajtimi duhet të përdoret sipas skemës së sugjeruar për të maksimizuar efektet. E përkryer për njerëzit që djersitin shumë në zonën e nënsqetullave dhe dëshirojnë ta kontrollojnë atë.

Karakteristikat:

  • Tekstura: krem;
  • Çështjet e lëkurës: djersitje intensive;
  • Koha e aplikimit: mëngjes;
  • Mosha: 15+;
  • Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës;
  • Përfitimet kryesore: rregullimi njëjavor i djersitjes;
  • Formuluar pa: parabene, alkool.

Përbërësit kryesorë:

Mineralet e mikro-rafinuar ultra absorbues ndihmojnë për të mbajtur lëkurën të thatë gjatë gjithë ditës.

Përdorimi:

Aplikoni Vichy Deodorant Anti-Derspirant Treatment Cream 7 ditë në lëkurën e pastruar më parë, në zonën e nënsqetullave. Në javën e parë aplikoni në katër ditët e para (e hënë-e enjte); në javën e dytë aplikoni të hënën, të mërkurën dhe të premten; nga java e tretë e në vazhdim, aplikoni vetëm të hënën dhe të martën.

Përbërësit:

AQUA / UJI – KLOROHIDRAT ALUMINI – SESKILOROHIDRAT ALUMINI – ALKOOL CETIL – PEG-100 STEARAT – GLICERILI STEARAT – SORBITOL – DIMETIKON – PARFUM / AROMË ALKOPROHOLYLLYLL – BENZIL

Produkte në ofertë

Vichy 7 Days Anti-Perspirant Treatment Cream