Mustela baby massage oil

Marka Mustela
Formulimi vaj
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante
Veprimi hidratues/ushqyes, mbrojtës
I përshtatshëm për bebe, fëmijë
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Specifik për trupi
Kategori: ,

Original price was: L1,600.00.Current price is: L1,280.00.

Pershkrimi:

Ky vaj për fëmijë Mustela është një vaj i thatë për një masazh të lehtë dhe lë një shtresë mbrojtëse në lëkurën e të porsalindurit*, foshnjës dhe fëmijës.

E lë lëkurën e foshnjës dhe fëmijës të hidratuar dhe të butë: 98% pajtohen**

Siguri e garantuar që nga lindja: Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatri. Tolerancë e lartë. Hipoalergjik – i formuluar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike.

DREJTIMET:

Spërkateni këtë vaj hidratues për foshnjën dhe fëmijën në duart tuaja dhe më pas masazhoni trupin.

PËRBËRËSIT:

Vaji i farave të Helianthus Annuus (luledielli), vaji Persea Gratissima (avokado), parfumi (aroma), vaji i farës Punica Granatum, tokoferoli.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.