Rilastil Xerolact PB Balm Lipid-Replenishing Anti-Irritation

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, rigjenerues

Marka

Rilastil

Formulimi

balsam

Masa

400 ml

Mosha

0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

fytyra, trupi

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Kategori:

Original price was: L3,210.00.Current price is: L2,568.00.

Balsam hidratues, i përshtatshëm për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike.
400 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.