Rilastil Xerolact Crema Mani

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, rigjenerues

Marka

Rilastil

Formulimi

krem

Masa

30 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

duart

I përshtatshëm për

të rritur

Original price was: L700.00.Current price is: L560.00.

Përkujdesje hidratuese dhe riparuese për duart e thata dhe të dëmtuara.
30 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.