Rilastil Xerolact Cleansing Gel

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, pastrues, rigjenerues

Marka

Rilastil

Formulimi

xhel

Masa

400 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Original price was: L2,280.00.Current price is: L1,824.00.

Xhel delikat pastrues, me pH fiziologjik, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.
400 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.