Pharmasept Thermo Power Gel

Veprimi tonifikues
Marka Pharmasept
Formulimi xhel
Masa 100 ml
Specifik për kurrizi, qafa, trupi
I përshtatshëm për të rritur

L1,040.00

Përshkrimi

Xhel ngrohës, i cili lehtëson dhimbjet në zonat e dëmtuara të trupit.

100 ml.

Xhel Thermorelief për lehtësim të menjëhershëm nëpërmjet ngrohjes dhe ndjesisë qetësuese të aplikuar në zonat e trupit. E pasuruar me ekstraktin e kthetrave të Djallit, i njohur për vetitë e tij anti-inflamatore, antireumatike dhe analgjezike, dhe ekstraktin e Aloe vera me provitaminë B5, që ofrojnë veprim të menjëhershëm qetësues, qetësues dhe hidratues. Ofron lehtësim të menjëhershëm në rastet e tendosjeve të muskujve, ngërçeve dhe lëndimeve të tjera muskulare. Ideale për kujdesin intensiv të pjesëve të trupit të lodhura dhe të sforcuara ose për ngrohjen e atletit. Përthithet shpejt dhe nuk lë njolla.

Përdorimi: Aplikojeni në zonat e prekura dhe masazhojeni butësisht. Shmangni zonat me gërvishtje dhe plagë të hapura. Shmangni kontaktin me sytë. I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin 

Aplikojeni xhelin në lëkurë të thatë dhe masazhojeni butësisht deri në përthithje të plotë.

Lani duart pas çdo përdorimi.

Shmangni kontaktin me sytë.

 

Përbërësit 

AQUA (WATER), GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, ISOAMYL LAURATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ARGININE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, VANILLYL BUTYL ETHER, PANTHENOL, PARFUM, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM CITRATE, XANTHAN GUM, DEHYDROACETIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.