Mustela Gel Lavant Nourrissant Au Cold Cream

Veprimi hidratues/ushqyes, pastrues
Marka Mustela
Formulimi xhel
Masa 300 ml
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
Tipi i lëkurës e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike
Specifik për flokët, trupi
I përshtatshëm për bebe, fëmijë

Original price was: L1,500.00.Current price is: L1,200.00.

PËRSHKRIM:

Xheli pastrues më i shitur i Mustela-s pastron në mënyrë të sigurt dhe efektive dhe qetëson lëkurën, kokën dhe flokët delikate të foshnjës tuaj. Pa lot dhe mbron nga lëkura e thatë. 93% përbërës natyralë. Hipoalergjike. I sigurt për të porsalindurin.

PËRFITIMET:

Ultra e butë me Avokado Perseose natyrale dhe Vitaminë B5. Pastron fëmijën pa e zhveshur lëkurën nga vajrat natyralë.

PËRDORIMI I SUGJERUAR:

Hidhni disa pika në dorë dhe bëjeni shkumë. Lani butësisht trupin dhe kokën e foshnjës tuaj. Shpëlajeni me kujdes.

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.