Tommee Tippee Closer To Nature Baby Handles

Marka Tommee Tippee
Formulimi aksesor ushqimi
Masa 2 doreza
Material plastikë
Mosha 0-6 muajsh, 18-36 muajsh, 6-18 muajsh, mbi 3 vjeç
I përshtatshëm për bebe
Nuanca blu, rozë

L750.00

Përshkrimi

Të dizenjuara për t’iu përshtatur shisheve Tommee Tippee Closer to Nature, këto doreza e ndihmojnë fëmijën tuaj të mësojë të kapë shishen e vet të ushqimit.

Ndjenja e tyre e butë, e rehatshme dhe forma e lehtë për t’u kapur i bëjnë këto doreza ideale për të inkurajuar fëmijën tuaj që të mbajë shishen e tij ndërsa ushqehet. Përveç punës me shishet tona “Closer to Nature”, sapo fëmija juaj të kalojë në të pirë nga një filxhan, ato përshtaten gjithashtu me të gjitha gotat tona të paizoluara. Ndihmoni të voglin tuaj të bëjë hapat e parë të vegjël drejt ushqyerjes së pavarur. Me një paketë të përshtatshme me dy, mund ta përdorni njërën ndërsa tjetra është duke u larë dhe sterilizuar.

• E përputhshme vetëm me shishet Tommee Tippee Closer to Nature dhe gota jo të izoluara

• Doreza të buta dhe të lehta për t’u kapur për duart e vogla të foshnjës

• I përshtatshëm për foshnjat 4 muajsh +

• Sterilizues me mikrovalë dhe sterilizues elektrik, i sigurt edhe për larje enësh

• Pa BPA dhe pa ftalate për sigurinë përfundimtare

Produkte në ofertë