Pharmaceris P Ichtilix-Forte Spray

Informacion për produktin

Veprimi

anti-bakterial, eksfoljues, rigjenerues

Marka

Pharmaceris

Formulimi

solucion

Masa

125 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

skalp, trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L3,270.00

Solucion për trajtimin e përditshëm të skalpit, të prekur nga lezionet psoriatike, si dhe për zbokthin kronik.
125 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.