Pharmaceris H-Stimupeel Trichology Cleansing Peeling

Informacion për produktin

Veprimi

eksfoljues, pastrues

Marka

Pharmaceris

Formulimi

xhel

Masa

125 ml

Specifik për

skalpi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L2,989.00

Peeling për skalpin, i cili trajton problemet me zbokthin dhe rënien e flokëve.
125 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.