Pharmaceris E Emollient Barrier Cream

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Pharmaceris

Formulimi

krem

Masa

75 ml

Tipi i lëkurës

e ndjeshme/intolerante, e thatë/atopike

Specifik për

fytyra, trupi

I përshtatshëm për

bebe, fëmijë, të rritur

Kategori:

L2,390.00

Krem zbutës për fytyrën dhe trupin për lëkurë të thatë, shumë të thatë dhe me tendencë atopike.
Për bebe, fëmijë dhe të rritur.
75 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.