Krem Hidratues-Germaine de Capuccini Hydracure Hydractive Cream Normal to Combination Skin

Veprimi hidratues/ushqyes
Marka Germaine de Capuccini
Formulimi krem
Masa 50 ml
Tipi i Lëkurës normale/mikse
Specifik për fytyra
I përshtatshëm për të rritur
Kategori:

L6,200.00

Një krem ​​hidratues intensiv për të korrigjuar dhe parandaluar dehidratimin. Ky krem ​​përmban acid hialuronik me peshë të lartë, të mesme dhe të ulët, jep lagështi në çdo nivel të lëkurës duke e bërë atë të rehatshme, të zhdërvjellët dhe më të ngopur. Për lëkurë normale / të kombinuar, ose lëkurë të ekspozuar ndaj klimës së ngrohtë.

SI TË PËRDORNI

Në mëngjes dhe në mbrëmje, masazhoni butësisht një sasi të vogël në fytyrë, qafë dhe dekolte. Shmangni zonën e syve. Nëse përdorni serumin Hyaluronic Force , ose ndonjë serum tjetër, aplikoni hidratuesin pas serumit.

KËSHILLË – Gjatë procesit të rihidrimit, ndërkohë që manteli acid po riparohet, lëkura juaj mund të ndihet paksa e shtrënguar. Mos përdorni më shumë krem ​​gjatë kësaj periudhe, procesi i riparimit zgjat disa ditë dhe së shpejti lëkura juaj do të ndihet rehat pa asnjë ndjenjë shtrëngimi.

Produkte në ofertë