Nuxe Reve de Miel Stick Levres Hydratant

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes

Marka

Nuxe

Formulimi

balsam

Masa

5 g

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

buzët

Kategori:

L1,000.00

Zbutës me mjaltë dhe portokall për buzë të thata
5 g

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.