Nuxe Insta-Masque Détoxifiant + Eclat

Informacion për produktin

Veprimi

detox, hidratues/ushqyes

Marka

Nuxe

Formulimi

maskë

Masa

50 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

I përshtatshëm për

femra, meshkuj, të rritur

Specifik për

dekolteja, fytyra, qafa

Kategori:

L2,800.00

Maskë me efekt detoksifikues dhe shkëlqyes të menjëhershëm
50 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.