Nivea Sun Tropical Bronze Intensive Braune & Seidige Haut SPF 6 Spray

Informacion për produktin

Veprimi

hidratues/ushqyes, mbrojtës

Marka

Nivea

Formulimi

vaj

Masa

200 ml

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Specifik për

trupi

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L1,280.00

Vaj mbrojtës ndaj diellit me SPF 6 dhe përshpejtues i nxirrjes për trupin.
200 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.