NEUTROGENA CLEAR & SOOTHE TONING MIST

Informacion për produktin

Veprimi

antioksidues, kundër njollave, tonifikues

Marka

Neutrogena

Formulimi

solucion

Masa

125 ml

Tipi i lëkurës

e yndyrshme/akneike

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L860.00

Tonik spraj me veti antioksiduese dhe qetësuese për lëkurë të acaruar nga aknet.
125 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.