Lierac Supra Radiance Gel-Crème + Lierac Supra Radiance Sérum Éclat Regard FALAS

Informacion për produktin

Veprimi

anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

Marka

Lierac

Formulimi

serum, xhel

Masa

15 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

normale/mikse

Specifik për

fytyra

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L8,060.00

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë formuluar për lëkurë normale dhe mikse.
Blini Lierac Supra Radiance Gel-Crème 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Supra Radiance Éclat Regard 15 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.