Lierac Premium La Crème Voluptueuse + Lierac Premium La Crème Regard

Informacion për produktin

Veprimi

anti-rrudhë, hidratues/ushqyes

Marka

Lierac

Formulimi

krem

Masa

15 ml, 50 ml

Tipi i lëkurës

e thatë/atopike

Specifik për

fytyra, sytë

I përshtatshëm për

të rritur

Kategori:

L14,980.00

Set me veprim hidratues dhe antirrudhë për fytyrën dhe sytë. Formuluar për lëkurë normale dhe të thatë.
Blini Lierac Premium La Crème Voluptueuse 50 ml dhe përfitoni FALAS Lierac Premium La Crème Regard 15 ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.