Lierac Lumiologie Day and Night Dark Spot Correction Double Concentrate

Informacion për produktin

Marka

Lierac

Formulimi

krem

Tipi i lëkurës

për çdo lëkurë

Veprimi

hidratues/ushqyes, kundër njollave

I përshtatshëm për

femra, të rritur

Specifik për

fytyra

Kategori:

L6,590.00

Trajtim dite dhe nate kundër njollave të errëta të lëkurës
30ml

Produkte në ofertë

-20%

Original price was: L2,000.00.Current price is: L1,600.00.
-20%
Original price was: L1,200.00.Current price is: L960.00.
-20%
Original price was: L1,800.00.Current price is: L1,440.00.
-20%
Original price was: L1,700.00.Current price is: L1,360.00.