Krem-xhel anticelulit-BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel

Veprimi hidratues/ushqyes, rigjenerues, ristrukturues, tonifikues
Marka BABÉ
Formulimi krem, xhel
Masa 200 ml
Tipi i  Lëkurës për çdo lëkurë
I përshtatshëm për femra, të rritur
Specifik për trupi
Kategori:

L4,400.00

Përshkrimi

Krem-xheli forcues anti-celulit BABE është një veprim korrigjues dhe parandalues ​​për strijat. Ndihmon në parandalimin dhe zbutjen e strijave të shkaktuara nga dietat, puberteti, shtatzënia ose pas lindjes. Nxit procesin e riparimit nëpërmjet veprimit shërues të vajit Rosa Moschata dhe Centella Asiatica. Kombinimi i tij strategjik i përbërësve aktivë promovon elasticitetin dhe fleksibilitetin e lëkurës, duke kontribuar në sintezën e kolagjenit të saj.

Udhëzime: Për përdorim të përditshëm. Aplikojeni me një masazh të lehtë deri në përthithje të plotë.

Përmbajtja

Akua, denat alkooli., Propilen glikol, cetearyl etilheksanoat, ciklopentasiloksan, glicerinë, izododekane, C12-13 alkil laktat, pEG/ppg-18/4 kopolimer, acrylamide/acryloylyltaurate copolimer, acrylamide/acryloyltaurate Copolymete, acrylamide/acryloyltaurate , Karbomeri natriumi, acetat tokoferyl, kafeina, carnitine, polysorbate 80, etilhexyxylglycerina, diacetate glutamate tetrasodium, aesculus hipokastanum, ekstrakti i cekës, ekstrakti i cekës, ekstrakti i cekës, ekstrakti i cekës, ekstrakti i cekës së poteës, ekstrakti i cekatave të cekat, EKSTRAKT, EKSTRAKT MEMBRANACEUS ASTRAGALUS, HIDROXID SODIUM

Produkte në ofertë

Krem-xhel anticelulit-BABÉ Anti-Cellulite Firming Cream-Gel