Krem hidratues për lëkurë normale mikse-Korff Hydro Radiance Moisturizing Sorbet Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem fytyre me strukturë sherbeti të freskët.
Veprimi: Hidraton,zbut e qeteson lekuren
Perdorimi: Aplikojeni në mëngjes ose në mbrëmje në lëkurën
Tipi i lekures: normale/mikse
Mosha: Te rritur
Formulimi: Krem
Paketimi :50 ml
Marka: Korff

L3,584.00

Përshkrimi:

Krem fytyre me strukturë sherbeti të freskët.  Kompleksi Hydroplus përmban acid hialuronik me peshë molekulare të lartë dhe të ulët, i cili ka aftësinë të depërtojë në shtresa të ndryshme të lëkurës.  Kjo në mënyrë efektive  mbush lëkurën  dhe i jep asaj  lagështinë e nevojshme  .  Përbërësit aktivë parandalojnë rrudhat dhe ndihmojnë në ruajtjen e  bukurisë natyrale  të lëkurës .  Pluhur diamanti  shkëlqen  lëkurën tuaj .

Rezultati:

  • hidratim perfekt i lekures
  • lufton rrudhat
  • efekt ndriçues

Përdorimi:

Përdoreni në mëngjes ose në mbrëmje në lëkurën e pastruar të fytyrës.  Masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore derisa të përthithet plotësisht.

Përbërësit:

Kompleksi Hydroplus – acid hialuronik me molekulare të lartë dhe të ulët.

Produkte në ofertë