Korff Upgrade Toning and Remodeling Night Cream

Informacion per produktin

Produkti: Krem nate  hidratues
Veprimi: anti-moshe, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes, tonifikues
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre gjate darkes
Tipi i lekures: te thate
Mosha: femra, të rritur
Formulimi: Krem
Paketimi : 50 ml
Marka: Korff

L5,000.00

Pershkrimi:

Kremi i fytyrës Korff është një krem ​​nate i përshtatshëm për të gjitha moshat. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Përdorimi:
Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastruar dhe të thatë, duke e përhapur produktin veçanërisht në zonat e relaksimit më të madh: qafë, mjekër dhe ovale të fytyrës.

Produkte në ofertë