Korff Hydra Radiance Intensive Moisturizing Face Cream

Informacion për produktin

Produkti: Krem lëkure me teksturë të butë dhe kremoze.
Veprimi: anti-age, anti-rrudhë, hidratues/ushqyes
Perdorimi: Aplikohet ne fytyre
Formulimi: krem
Tipi i lëkurës: e thatë/atopike
I përshtatshëm për: femra, të rritur
Specifik për: fytyra
Vellimi: 50ml
Marka: Korff

L3,584.00

Pershkrimi:

Krem lëkure me teksturë të butë dhe kremoze. Përbërja e tij me kompleksin Hydroplus, i bazuar në acidin hialuronik me peshë të lartë dhe të ulët molekulare dhe Tricolor Violet, hidraton thellësisht lëkurën dhe parandalon dehidratimin.

Substancat efektive kundër plakjes ndihmojnë në ruajtjen e bukurisë së lëkurës, duke parandaluar formimin e rrudhave, ndërsa pluhuri i diamantit shton shkëlqimin.

Lëkura shfaqet menjëherë më e lëmuar dhe më e ndritshme.

Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë.

Perdorimi:

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës krejtësisht të pastër dhe të thatë dhe aplikojeni produktin me lëvizje rrethore derisa të përthithet plotësisht.

E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht. Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Produkte në ofertë